Staviservis

Zemní práce a autodoprava

Realizujeme kompletní práce
Dodržujeme smluvené termíny
Využíváme výkonnou techniku
Provádíme demolice nemovitostí
Staviservis

Zemní a výkopové práce

Poskytujeme vám zemní a výkopové práce. Provádíme ruční a strojní výkopy inženýrských sítí, hloubení základů pro rodinné domy, výkopy zahradních jezírek a bazénů a další výkopové práce. Dále vám nabízíme kompletní terénní úpravy. Realizujeme skrývku zeminy, vyrovnání pozemku i terénní vlny. K práci využíváme výkonnou techniku, která zahrnuje traktorbagry, čelní nakladače, pásové bagry a hutnicí techniku.

Provádíme

Staviservis

Demoliční práce

Součástí našich služeb jsou demolice staveb a odborné demoliční práce. Provádíme profesionální bourání nemovitostí včetně třídění demoličního odpadu a odvozu stavební suti. K demolicím využíváme hydraulická kladiva, nůžky a další strojní mechanizaci. Součástí našich služeb je úklid místa demolice a terénní úpravy. 

Provádíme

Staviservis

Nákladní autodoprava

Nabízíme vám nákladní dopravu v Jihočeském kraji a na Vysočině. Přepravujeme volně ložený stavební materiál, zboží na paletách, hutní materiál, zeminu, řezivo, štěrk, písek a další materiály. Dále přepravujeme stavební stroje, stavební buňky a nadměrné náklady. Náš moderní vozový park zahrnuje sklápěcí terénní automobily, nosiče kontejnerů a valníková nákladní vozidla s hydraulickou rukou s možností připojení vleku.

Přepravujeme

Staviservis

Zavolejte nám

Objednejte si zemní a výkopové práce, demolice staveb a nákladní autodopravu. Zavolejte nám. Práce realizujeme v okrese Jindřichův Hradec a v širokém okolí. Dále vám poskytujeme kvalitní stavební práce a prodej stavební keramiky za výhodné ceny.

Staviservis

Postup realizace

Zavolání

Zavolejte a sdělte nám vaši poptávku.

Osobní schůzka

Domluvíme si schůzku, na které zakázku probereme.

Cenová nabídka

Připravíme vám detailní cenovou nabídku.

Realizace

V domluveném termínu zakázku zrealizujeme.