Staviservis

Zámečnická výroba

Získáte kvalitní zakázkovou kovovýrobu
Vyrábíme veškerý zámečnický sortiment
Využíváme moderní strojní technologie
Výrobky vám dovezeme a nainstalujeme
Staviservis

Zakázková kovovýroba

Provozujeme moderně vybavenou zámečnickou dílnu, ve které vyrábíme konstrukční prvky a ocelové konstrukce pro naše stavební zakázky. Zároveň máme volnou výrobní kapacitu pro externí zakázky. Proto vám poskytujeme zakázkové zámečnictví a zámečnickou kovovýrobu. Vyrábíme veškeré zámečnické výrobky od plotů a vjezdových bran přes ocelová schodiště a zábradlí až po velké ocelové konstrukce a kovové dílce. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou také výrobní přípravky a atypické výrobky.

Vyrábíme

Staviservis

Návrh a výroba na míru

Přijedeme za vámi na konzultaci a přesné zaměření zakázky. V případě potřeby vám navrhneme vhodná řešení včetně výběru výrobního materiálu. Zároveň vám poskytujeme samostatný prodej hutního materiálu za výhodné ceny. Po výrobě vám produkty dovezeme a postaráme se o jejich odbornou montáž. Máte speciální požadavky? Neváhejte se na nás obrátit. 

Staviservis

Kvalitní povrchová úprava

Na všechny výrobky vám nabízíme volitelnou povrchovou úpravu. Realizujeme běžné nátěry v odstínech RAL a v rámci kooperace zajišťujeme také práškové lakování. Součástí našich služeb je povrchová úprava ocelových konstrukcí, nosníků a sloupů. Můžete se spolehnout na kvalitně odvedenou práci a vysokou preciznost.

Staviservis

Jak vypadá naše práce?

Staviservis

Zavolejte nám

Využijte profesionální zámečnické práce a výrobu ocelových konstrukcí na míru. Zavolejte nám. Zakázky vyrábíme ve vlastní zámečnické dílně v Jindřichově Hradci. Dopravu a montáž zámečnických produktů poskytujeme v Jihočeském kraji a na Vysočině. Podívejte se na naše další služby, mezi které patří zemní práce a prodej stavební keramiky.

Staviservis

Postup realizace

Zavolání

Zavolejte a sdělte nám vaši poptávku.

Osobní schůzka

Domluvíme si schůzku, na které zakázku probereme.

Cenová nabídka

Připravíme vám detailní cenovou nabídku.

Realizace

V domluveném termínu zakázku zrealizujeme.