Staviservis

prodejna Stavební keramiky

Vyberete si z široké nabídky
Dodáváme kvalitní produkty
S výběrem ochotně poradíme
Zboží vám dovezeme domů
Staviservis

Prodej obkladů, dlažby a sanitárního vybavení

Poskytujeme vám široký sortiment stavební keramiky a sanitárního vybavení se zaměřením na prodej obkladů a dlažby. Vyberete si z nejlepší nabídky keramických obkladů a dlažby v okrese Jindřichův Hradec. Nabízíme vám venkovní i vnitřní dlažby a obklady v široké škále provedení, barevných odstínů i designových stylů. 

Z našeho dalšího sortimentu vám nabízíme koupelnový nábytek, sanitární keramiku – umyvadla, vany, toalety, sprchové kouty a vodovodní baterie. Samozřejmou součástí produktové nabídky je prodej stavební chemie, silikonů, spárovacích hmot a příslušenství.

Produkty

Staviservis

Zboží od prověřených výrobců

Záleží nám na kvalitě dodávaných produktů. Obklady a dlažby, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a stavební chemii vám proto dodáváme od prověřených českých a zahraničních výrobců, mezi které patří:

Staviservis

Poradíme vám s výběrem a zboží vám dovezeme

Naši zaměstnanci vám rádi a odborně poradí při výběru barev i s rozpočtem množství materiálu potřebného na obkládání a dláždění. Zároveň vám poradíme ve způsobech aplikace keramických prvků a zodpovíme veškeré vaše dotazy související s nákupem stavební keramiky, keramických obkladů, dlažby a doplňkového materiálu. Zakoupené zboží vám po domluvě dopravíme až domů.

Staviservis

prodej technických plynů

AirProducts logo pms347 PNG | STAVISERVIS | Stavební činnost, zámečnictví a autodoprava - Jindřichův Hradec
Staviservis

Navštivte naši prodejnu

Využijte prodej stavební keramiky od společnosti STAVISERVIS spol. s r.o. Navštivte naši prodejnu, nebo nám zavolejte s vašimi dotazy. Kromě prodeje stavební keramiky vám poskytujeme profesionální stavební práce včetně rekonstrukcí koupelen a bytových jader, zakázkové zámečnictví a zemní práce s výkonnou technikou.

otevírací doba