Staviservis

Stavební činnosti

Poskytujeme komplexní stavební práce
Realizujeme novostavby i rekonstrukce
Využíváme vlastní výkonnou techniku
Vždy dodržujeme smluvené termíny
Staviservis

Komplexní stavební práce

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Realizujeme novostavby i rekonstrukce nemovitostí. Stavební práce provádíme na všech typech objektů. Stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, chaty a chalupy, penziony, hotely, sportovní haly, firemní sídla, výrobní a zemědělské nemovitosti. Poskytujeme vám dílčí i kompletní rekonstrukce nemovitostí včetně opravy a zateplení fasád. Součástí našich prací jsou navazující terénní úpravy a zemní práce.

Realizujeme

Staviservis

Výstavba městské infrastruktury

Provádíme výstavbu obecní a městské infrastruktury. Realizujeme inženýrské sítě, čistírny odpadních vod a navazující vodohospodářské stavby. Provádíme stavby občanské vybavenosti, mezi které patří veřejné odpočinkové zóny, cyklistické stezky a sportovní a dětská hřiště. Dále realizujeme energetické a telekomunikační stavby včetně plynofikace obcí. Stavíme fotovoltaické elektrárny, telekomunikační stožáry, rozvodny a další stavby.

Realizujeme

Staviservis

Vlastní stavební výroba v Jindřichově Hradci

Předností stavební společnosti STAVISERVIS spol. s r.o. je velká míra samostatnosti a nezávislosti na externích zhotovitelích. Pro přepravu nákladu máme vlastní moderní nákladní automobily s hydraulickou rukou a výkonné sklápěče. Provozujeme pásové bagry a kolové nakladače různých velikostí, které jsou vhodné pro zemní práce ve volném terénu i uvnitř rekonstruovaných budov. Máme vlastní sklad hutního materiálu a moderní zámečnickou dílnu, ve které vyrábíme stavební ocelové konstrukce, zámečnické výrobky a poskytujeme vám zakázkové zámečnictví.

Staviservis

Zavolejte nám

Využijte profesionální stavební práce od společnosti STAVISERVIS spol. s r.o. Jindřichův Hradec. Zavolejte a sdělte nám vaši poptávku. Rádi za vámi přijedeme na stavební konzultace a připravíme vám podrobnou cenovou nabídku.

Staviservis

Postup realizace

Zavolání

Zavolejte a sdělte nám vaši poptávku.

Osobní schůzka

Domluvíme si schůzku, na které zakázku probereme.

Cenová nabídka

Připravíme vám detailní cenovou nabídku.

Realizace

V domluveném termínu zakázku zrealizujeme.